top of page

SİZDEN GELENLER

g.....

28 Ekim 2020

Oğlumun ergenliğe giriş döneminde başa çıkmakta güçlük çektiği, ebeveyn olarak benim de zorlandığım konuları daha net görmemizi sağlamanın yanında, çözüm odaklı yaklaşımıyla hem bunların üstesinden gelmemizi, hem de ergenlik sürecini daha rahat geçirmemizi sağladı. Üstelik bu süreç daha önce karşılaşmadığım şekilde hiç uzatılmadan ve pratik gerçekleşti. Oğlum terapi sürecinde bize açılmadığı pek çok konuyu Aslı Hanım’la rahatça paylaştı. Hatta öyle ki, terapilerin sonuna geldiğimizde bile oğlumun talebiyle devam ettik:)

Şu anda da ebeveyn eğitimlerine katılıyorum. Aynı şekilde bu eğitimlerde de çok rahatlamış hissetmenin yanında, kendimi, kendi çocukluğumu ebeveynlik sürecimi daha net anladığımı görüyorum.

Daha anlatılacak çok şey var ama yolumuz iyi ki kesişmiş Aslı Hanım’la diye noktalayayım

Ben bir tavsiye üzerine kızım için gittim.İletişimi çok güzel oldu ve kısa zamanda kızımla alakalı olumlu gelişmeler oldu.Herkese tavsiye ederim.Bir kaç davranış problemi vardı kızımın, onların sorunlarına ve nedenlerine inerek doğru sonuca ulaştık.

V v..... 4 Ekim 2020

Anne çocuk programı vardı .Çocukla nasıl sağlıklı bir iletişim kurabiliriz, annelik becerilerimiz yeterli mi ve ne kadar yeterlilik kazanıyor;bununla ilgili destek aldık.Olaylara bakış açım değişti,daha sakin bir yapıya sahip oldum ve çocuğumu daha iyi anlamaya başladım.Çocuğumla aramdaki iletişim ve bağ daha da kuvvetlendi.

E e..... 3 Ekim 2020

Ben eşimden ayrılma sürecinde destek aldım.9 ve 12 yaşındaki oğullarıma bu durumu nasıl açıklayacağım ve devamında bu durumu nasıl yöneteceğim konusunda bana destek oldu.Bana yaş gruplarına göre çocuklarımın ne tepki vereceklerini söylediyse çocuklarım birebir her ikisi de kendi yaş gruplarına göre aynı tepkiyi verdi.Aslı Hanım bana bu tepkileri ve bu tepkilere nasıl cevap vereceğimi belirttiği için bu durumla çok kolay başa çıkmayı öğrendim.Şu an çocuklarım çok iyi durumda.Süreç sonrasında da bana nasıl davranacağımı öğrettiği için çocuklarım şu an çok iyi durumda.

C c..... 2 Ekim 2020

Alanında gayet yetkin bir danışman.Kendisinden 6 yaşındaki kızım için destek aldım.Sorunumuzla ilgili olarak bizi doğru bir şekilde yönlendirip çözüme ulaşmamıza yardımcı oldu.Alanında yetkin bir danışman ve seans sonrasında da ilgilendi, aradı sordu.Anne olarak Aslı Hanım'ın yönlendirmesiyle kızıma olan davranışlarımı tekrardan gözden geçirdim ve kızımla yaşadığımız problemleri minimuma indirdik.

E e.... 27 Eylül 2020

Konum: Online Danışmanlık • Randevu Asli Hanim harika bi dinleyici ve tespitleri nokta atisi seklinde kisa ve aciklayici. Az zamanda cok sey konusabildigimizi ve cok net gozlemlerinin oldugunu farkediyorum.

M m..... 27 Eylül 2020

Çocuğum için kendisinden destek aldım, çok ilgiliydi.İyi karşıladı, süreci gayet yakından takip etti.Bizi yeterince bilgilendirdi, çok memnun kaldık.2 yaşındaki oğlumun konuşması hakkında destek aldık.Daha çok ses çıkartmaya başladı ve daha çok harf öğrendi.Dediklerini uyguluyoruz, olumlu sonuç alıyoruz.

A a..... 26 Eylül 2020

Kızımla ilgili süreci yönetmek adına destek almıştım kendisinden.Hem ebeveyn olarak bize çok katkısı oldu hem de kızımın yolunu belirlemesinde güçlü bir destek verdi.Gönül rahatlığıyla önerebilirim.Kurallar ve sınırları netleştirmemizde, kızımın başarısının yükselmesinde katkı sağladı.Benim ve babasının duruşunun netleşmesinde katkı sağladı.Evdeki düzenin artmasında yardımcı oldı.Çocuğumuzla sağlıklı bir iletişim kurmamızı sağladı.

A a. 25 Eylül 2020

Benim 14 yaşında bir kızım var ve ergenlik döneminde biraz sıkıntıları oluştu.Danışan olarak başvurduk.Şu anda çok ılımlı ve olumlu yönde gelişimleri oldu.Kızımın bize ,etrafına ve arkadaşlarına karşı tutumu çok değişti. Artık insanlarla ortak bir yol bulabiliyor, agresiflik döneminden çıktı.Aynı zamanda bu sene LGS sınavına girdi kızım,bununla ilgli yaptırımları oldu.Çok iyi geri dönüşler aldık.

Z z..... 24 Eylül 2020

Alanında başarılı ve konuya hakim.Çocukla iletişimi kuvvetlli, özelllikle enerjisi yüksek.Şeffaf bir danışman.Akran zorbalığı ve kendini duygusal anlamda daha güçlü hissetmesi için gittik.Çocuğumda çok güzel gelişmeler oldu. İstediğimiz yolu katettik, anne baba olarak bize desteklerinden çok güzel yol katettik.Çok güzel bir şekilde yol gösterdi.Herkese gözü kapalı önerebilirim.

 

m..... 23 Eylül 2020

Aslı Hanım'dan yaklaşık 1 yıldır destek alıyorum.Hem derslerine katılıyorum hem de aile terapisi adına ikiz çocuklarımızın gelişimi için destek alıyorum.1.5 yaşındalar, çok memnunum.Çevreme de tavsiye ettim. Danışanı olanlar da çok memnunlar.İl dışından kendisinden online destek almaya başladım.Yurtdışından kardeşim önermişti.İhtiyacımıza göre sürekli görüşüyoruz.Anne-baba olarak neler yapmamız gerektiğine yönlendiriyor. Hem de eş olarak birbirimize nasıl davranmamız gerektiği konusunda bireysel olarak destek alıyorum.

N n..... 22 Eylül 2020

Aslı Hanım gerçekten işinde ve dalında uzman.Hem kendim hem de çocuğum için bir çok konuda danışıyorum.Genel anlamda çocuğum için danışıyorum.İnanılmaz doğru yönlendiriliyoruz.Çok memnunum ,bugüne kadar danıştığım herşey için hep olumlu ve doğru sonuçlar aldık.Kendisine çok teşekkür ederim, mesleğinde başarılar dilerim.İyi ki tanışmışız.Oğlum daha içine kapanık, dışa dönük olmayan biriydi.Aslı Hanım'la tamamen herşey tersine döndü.Aslı Hanım'ın tek bir cümlesiyle de oğlum, kızım ve arkadaşlarının yanında olmak istemezken, oyun oynamazken Aslı Hanım ile görüştükten sonra "tamam Aslı ablacım, çok haklısın.Ben hemen şuradan gidip arkadaşlarımla oyun oynayayım.Çok zaman kaybetmişim, çok teşekkür ederim Aslı teyzecim" dedi.Bİz onu danışan olarak değil aileden biri gibi yakın görüyoruz.Seanstan mutlu ayrılıyoruz, ara ara online destek alıyoruz gidemediğimiz zamanlarda.

Z z....k 7 Mart 2017

Aslı hanımdan bireysel terapi aldım. Kendimden ve çevremden memnun olmadığım bir sürü şey vardı. Çok kaygılıydım. Hiç bir şeyden mutlu değildim. İşimde, ailemle, arkadaşlarımla, ilişkilerimde ve özel hayatımda sorunlarım vardı. İlişkilerimi yönetemiyordum. Neden yönetemediğimi buldum. Kendimi tanımaya başladım Aslı Hanım sayesinde. Birçok uzmandan destek aldım. Gittiğim en iyi uzman Aslı Hanım oldu. Çok etkili, çok başarılı bir psikolog. Kendini mesleğine adamış, çok iyi bir dinleyici ve insanları çok seviyor. Her seans değişik bir farkındalık yaşadım. Terapiler sürerken kendime güvenim gelmeye başladı. Ne kadar güçlü olduğumu fark ettim. Kendimi ve duygularımı daha iyi ifade etmeye başladım. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim

E e....ö 2 Mart 2017

7 yaşındaki oğlumu okula uyumsuzluk, dikkat sorunları, hareketlilik ve bizimle olan ilişkilerindeki öfke sorunları nedeni ile Aslı Hanıma gittik. Oğlumuza oyun terapisi yaptı. Bazı testler uygulayarak onu yakından tanımaya çalıştı. Bizi de bilgilendirdi. Bizimle anne-baba görüşmeleri yaptı. Alanına çok hakim, çocukları çok seviyor. Bizimle de oğlumuzla da iletişimi çok iyiydi. Oğlum seans günlerini sabırsızlıkla bekledi. Kısa bir sürede hem uyum sorunları çözüldü, öfke sorunları azaldı hem de çok daha mutlu ve kendine güvenen bir çocuk haline geldi. Biz de çocuğumuza nasıl davranmamız gerektiğini öğrendik. Çok memnun olduk. Herkese tavsiye ederiz. Tekrar kendisine teşekkür ederiz.

S se...u 16 Ocak 2017

7 yaşında ki kızımın korku ve kaygıları ile ilgili destek aldık. Sorunlarımızı kısa bir sürede büyük ölçüde çözdü. Sadece kızıma değil bize de yönlendirmelerde bulundu ve bu süreci daha kolay aşmamızı sağladı. Kızıma ve bize karşı olan yaklaşımı pozitif ve samimiydi. Aslı hanımı çok sevdik ve memnun kaldık. Not: Tedavimizin bitmesine rağmen arayıp nasıl olduğumuz ile ilgili bilgi almış ve hatır sormuştur ilgisinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim.

O o....k 16 Ocak 2017

Çocuğum ile ilgili genel gelişimi için götürdüm Aslı Hanım'a.Anaokulundaki pedalogdan memnun değildim.Derslere uyumu ile sıkıntılar yaşıyorduk. Oradaki pedologla ilerleyemedik. Aslı Hanım'a götürdük. Çocuklarla çok ilgili çok memnum kaldım. Anaokulundaki pedakoluğu arayıp destek verdi nasıl davranılması gerektiğiyle ilgili. Sıkıntı yaşamıyorum artık. Herkese tavsiye ediyorum.

N ne.. 14 Ocak 2017

Oğlumla ilgili kaygı ve korku temelli sorunlar için sayin hocama basvurduk samimi icten ve ailemizden bir fert gibi yaklaşımı cok kisa surede sonuca ulasmamiza yaradı. Kendisine ne kadar tesekkür etsem azdır. E ed... 26 Eylül 2016 Benim çocuğum hayır diyemiyordu.Arkadaşı ne derse onu yapıyor onun emri altına giriyordu.Hayır deme becerisi anlamında çalıştı Aslı Hanım'la.Arkadaşı o kadar baskın ve dominat bir karakterdi ki onun yönergesine girdiği için çok zorlandık.Bu anlamda çok karalı ve çok istikrarlı gitti ve çok ilerleme kaydettik.Şuanda arkadaşının her istediğini yapmıyor bundan hoşlanmadığını belirtebiliyor.Aslı Hanım'ın sayesinde bu yanda kişiliğini kazanmış oldu.Şuan da çok memnunuz.Bu konu için çok araştırmalar yaparak gitmiştim.Tüm desteği için kendisine çok teşekkür ederiz.

S s..... 22 Eylül 2016

Oğlumun okul fobisi ile ilgili Aslı Hanım'dan destek aldık. Şuan memnunuz. Okula büyük bir şevk ile başladık. Herhangi bir problemimiz kalmadı. Aslı Hanım sayesinde . Kendisine buradan da ayrıca çok teşekkür etmek isterim.

I i....o 22 Eylül 2016

Çocuğumun kaygı problemi için gittik. Aslı hanım ile sürecimiz olumluydu ve güzel geçti memnunum.Kendisinin verdiği önerileri uygulamaya devam ediyoruz .Bizi çok iyi dinledi.İlk etapta nokta atışları yaptı dinledikten sonra tespitleri çok hoşuma gitti.

 

s....a 22 Eylül 2016

Benim çocuğum da özgüven sıkıntısı vardı. Biz anne,baba olarak çok yoğun çalıştığımızdan kaynaklı olmuştu.Kreş ortamında büyüdü ve o anlamda biraz ilgi konusunda eksikliğimiz oldu . Çocuğumla özel görüşmeler yaparak ona da bize tavsiyeler de bulundu. Çocuğumla kaliteli zamanlar geçiriyoruz ve öğretmenleri okulda da özgüveninin artığını her anlam da gösterdiğini belirtiyor .

C ca...n 11 Eylül 2016

Anne-baba olarak Aslı hanıma gittik. Çocuğumuz olduktan sonra aramızda uyuşmazlık vardı. Bu sorunumuz yaptığımız görüşmelerle çözüldü. Çok teşekkür ederiz. Tavsiye ederiz.

I i̇...m 10 Eylül 2016

8 yaşındaki oğlumun aşırı hareketliliği ve dikkat sorunları nedeni ile aslı hanıma başvurduk. Sorunumuzu kısa zamanda çözmemıze yardım ettı. Kendisinden cok memnun kaldık.

A ay.... 7 Eylül 2016

Merhaba. Aslı Hanım'dan almış olduğumuz danışmanlık hizmeti sonrası ilköğretim çağındaki oğlumun yaşamış olduğu; özellikle sınav kaygısı ve akran ilişkilerindeki iletişim problemlerinin çok büyük oranda bertaraf olduğunu, bağlı olarak da okulundaki genel başarı düzeyinin çok net arttığını memnuniyetle gözlemledik. Kesinlikle tavsiye ederim.

D de.. z6 Eylül 2016

7 yasinda kizimi goturdum asli hanima. Alanina cok hakim ve meslegini severek yapan bir psikolog. Verdigi onerilerle cocuguma nasil kural koymam gerektigini anladim. Su anda kizimla aramda cok guzel bir iliski var.

bottom of page